wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Zwroty
01
0

Zwroty

Zasady zwrotu produktu
 

Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy:
W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy , Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Klient ma obowiązek zwrócić towar sprzedawcy niezwłocznie,jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia w którym odstąpił od Umowy sprzedaży.Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Towaru na adres sprzedawcy przed upływem tego terminu. Aby odstąpić od umowy zawartej w sklepie wszystkodlaciebie24.pl, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail:info@wszystkodlaciebie24.pl Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Przesyłkę należy nadać na adres Wszystko dla Ciebie Katarzyna Zywertowska ul.Boh.Westerplatte 4/6 66-400 Gorzów Wielkopolski
Oświadczenie o odstąpieniu od umowy: (Oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)
Ja niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy , numer oferty,Data zawarcia umowy  , data odbioru ,Imię i nazwisko Data Podpis (tylko jeżeli formularz jest wysłany w wersji papierowej) Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy: sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru.
 


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl